Lekce jógy ve Mlejně

 

KURZ PRO ZAČÁTEČNÍKY

LEKCE JSOU ZE ZDRAVOTNÍCH DŮVODŮ LEKTORKY PO CELÝ ROK 2018 ZRUŠENY. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

Tento kurz je koncipován jako série 8 lekcí o délce 60min., je určen pro začátečníky a mírně pokročilé.
I pokud jste jógu nikdy necvičili, nemusíte mít obavu, náročnost lekce přizpůsobím vašim zkušenostem. Jóga je skutečně pro každého a jednotlivé pozice mají mnoho variant od základních po ty pokročilejší. V případě potřeby poradím během lekce jednodušší, či náročnější variantu. Na mých lekcích cvičí každý podle svých možností a podle toho, co mu vlastní tělo dovolí. Neexistuje dokonale provedená ásana a ani není naším cílem se o ni snažit. Na lekcích se zklidníme, protáhneme, trochu zahřejeme a nakonec zkusíme relaxovat a zapomenout na starosti všedního dne.

KDE: KD Mlejn, Kovářova 1615/4, 155 00 Praha 5 – Stodůlky (Vchod přes recepci vedle knihovny a poté do 1. patra, sál č. 206)
V KD Mlejn jsou k dispozici šatny i sprcha.

CENA:
Předplatné 880,- Kč/8 lekcí  (při platbě 8 lekcí před zahájením kurzu)
nebo
150,- Kč/1 lekce (v případě volných míst, nutná rezervace předem – zavolejte / sms na 773/227833, nebo napište na info@jogastodulky.cz)

Na kurz je nutné se přihlásit vyplněním a odesláním online formuláře, čímž vzniká nezávazná rezervace místa. Kapacita sálu je omezená pro max. 15 osob. Přihlášku závazně potvrdíte zaplacením ceny kurzu na uvedený účet nejpozději týden před zahájením. Číslo účtu obdržíte na Vámi uvedený e-mail po vyplnění online přihlášky. Do poznámky při platbě bankovním převodem uvádějte prosím JMÉNO a PŘÍJMENÍ, aby bylo možné platbu identifikovat.

 


 

LEKCE PRO POKROČILÉ 

LEKCE JSOU ZE ZDRAVOTNÍCH DŮVODŮ LEKTORKY PO CELÝ ROK 2018 ZRUŠENY. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

Lekce jsou určeny pro mírně až středně pokročilé, tedy pro ty, kteří mají s jógou alespoň základní zkušenost. Jedná se o jednotlivé lekce, které na sebe nenavazují.  V případě potřeby poradím během lekce jednodušší, či náročnější variantu. Na lekcích se zklidníme, protáhneme, trochu zahřejeme a nakonec zkusíme relaxovat a zapomenout na starosti všedního dne. Na rozdíl od lekcí pro začátečníky se zde základní pozice a Pozdrav slunci nevysvětlují dopodrobna, tempo lekce je rychlejší a k Hatha józe jsou přidávány prvky z Vinyasa jógy.

KDE: KD Mlejn, Kovářova 1615/4, 155 00 Praha 5 – Stodůlky (Vchod přes recepci vedle knihovny a poté do 1. patra, sál č. 205)

CENA:
Předplatné 880,- Kč/8 lekcí  (při platbě 8 lekcí před zahájením kurzu)
nebo
150,- Kč/1 lekce (v případě volných míst, nutná rezervace předem – zavolejte / sms na 773/227833, nebo napište na info@jogastodulky.cz)

Na kurz je nutné se přihlásit vyplněním a odesláním online formuláře, čímž vzniká nezávazná rezervace místa. Kapacita sálu je omezená pro max. 13 osob. Přihlášku závazně potvrdíte zaplacením ceny kurzu na uvedený účet nejpozději týden před zahájením. Číslo účtu obdržíte na Vámi uvedený e-mail po vyplnění online přihlášky. Do poznámky při platbě bankovním převodem uvádějte prosím JMÉNO a PŘÍJMENÍ, aby bylo možné platbu identifikovat.